Napis love świetlny

Atrakcyjne napisy na wesele

Przygotowania do ślubu i wesela to niewątpliwie piękne chwile, ale także czas wypełniony napięciem i oczekiwaniem. Aby wspomnienia przyszłej Pary Młodej oraz wszystkich bliskich były pełne ciepła i radości, warto zadbać o ten szczególny dzień. Dekoracją, która może sprawić, że wystrój sali weselnej będzie jak z bajki, jest napis świetlny. Wymarzone iluminacje przybierają różne formy, ale najpopularniejszą propozycję stanowi napis świetlny love. Coraz większym zainteresowaniem wśród narzeczonych cieszy się także napis miłość.

Świecące akcenty idealnie wpiszą się w nastrój każdej sali urządzonej w dowolnym stylu: pałacowym, rustykalnym, industrialnym, eleganckim czy glamour. Podświetlane litery dodają niesamowitego klimatu uroczystości, bez względu na to, czy odbywa się ona w zamkniętej sali, czy też w plenerze. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych oraz sprawdzonego systemu wzmocnień sprawia, że wszystkie nasze napisy przystosowane są do postawienia na wielu podłożach: m.in. na posadzce, trawie, piasku. Warto dodać, że napisy na wesele dostępne w ofercie doskonale prezentują się o każdej porze dnia. Z ogromną starannością dbamy też o każdy detal liter, są one wykonane z trwałych, solidnych i właściwie zaimpregnowanych tworzyw.

Napis love, by podkreślić uczucia

Słowo love jest jednym z najczęściej wybieranych akcentów dekoracyjnych, podbija serca gości na ślubach rustykalnych i minimalistycznych, ale coraz częściej pojawiają się też na najbardziej eleganckich przyjęciach. Napis love ma bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzi się jako główna dekoracja parkietu, stołu pary młodej, atrakcja w kąciku fotograficznym, do podświetlenia baru, recepcji lub jako scenografia do filmów ślubnych. Napis love sprawi, że Twoje przyjęcie zostanie okrzyknięte mianem wesela z klasą.

Wyjątkowy napis świetlny miłość

Polski odpowiednik “love”, czyli słowo “miłość” również zdobywa wielu zwolenników, najczęściej wykorzystywane jest do dekoracji zaaranżowanej w stylu klasycznym, prowansalskim i dworkowym. Napis miłość szczególnie cenią osoby mocno przywiązane do tradycji, które chcą podkreślić uczucia w ojczystym języku. Napis świetlny miłość, podobnie jak napis świetlny love, zdobi głównie parkiet taneczny, okolice kącika fotograficznego i stołu, przy którym siedzi Para Młoda. Litery z powodzeniem mogą być także wykorzystywane do sesji plenerowych i urozmaicenia przyjęć na zewnątrz.

Świecące serce

Świetlne serce może być efektownym uzupełnieniem napisu lub stać samodzielnie. Jedno jest pewne: wygląda bajecznie, gdziekolwiek się je umieści. Świecące serce rozświetli taras i altanę, stworzy nastrojową scenerię w ogrodzie i oryginalnie ozdobi salę weselną, ponieważ pasuje do przyjęcia w każdym stylu. Ozdoba jest także doskonałym tłem do zdjęć pary młodej oraz do sesji z rodzicami i gośćmi weselnymi. Dużym zainteresowaniem cieszy się również wypożyczanie serca na potrzeby narzeczeńskich i poślubnych sesji fotograficznych. Iluminacja składa się z jednego elementu, więc najłatwiej ją przenieść i umieścić na terenie, gdzie postawienie większych napisów może być kłopotliwe.