Oferta

Dla kogo

Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, szukających wysokich standardów obsługi, osób zapracowanych lub mieszkających za granicą, ceniących rodzinę i wierzących w swoją przyszłość. Oferujemy usługi dla ludzi świadomych, że powtórek nie będzie i trzeba to zrobić raz, przy pomocy specjalistów. To usługa dla osób ceniących swój czas, dla których jesteśmy doradcami przez cały okres przygotowań ślubnych.

Korzyści

Kiedy stajesz się jednym z naszych klientów, możesz czerpać korzyści z:

 

1. Wysokich kompetencji interpersonalnych, które zapewniają skuteczną komunikację. Unikasz zbędnych nieporozumień i zyskujesz korzystne warunki współpracy.

2. Wiedzy, którą zdobywamy podczas szkoleń u najlepszych ekspertów w branży. Wiemy jak zorganizować Twoje przyjęcie, krok po kroku. Możesz być spokojny, że zadbamy o każdy szczegół.

3. Minimalizujemy zaangażowanie klientów, bierzemy na siebie ciężar spraw formalno-technicznych, abyś czerpał z przygotowań wyłącznie przyjemność.

4. Wybieramy najlepszych i najskuteczniejszych podwykonawców dla naszych klientów. Bierzemy odpowiedzialność, za jakość i styl ich pracy. Możesz czuć się bezpiecznie.

5. Dbamy o naszych podwykonawców, tak samo jako oni dbają o nas. Budujemy trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku. Pozwala to na uzyskiwanie atrakcyjnych ofert, dla naszych klientów.

6. Wspaniała energia i otwarte umysły pozwalają na ponadprzeciętną kreatywność. Dzięki temu spełniamy marzenia i oczekiwania naszych klientów.

7. Nasze zaangażowanie i lojalność sprawiają, że całym sercem oddajemy się Twojej sprawie. Dzięki temu, tworzymy przyjęcia szyte na miarę.

8. Prowadząc aktywne życie zawodowe, zatrudnienie konsultanta ślubnego, który zadba o harmonijny przebieg przygotowań i uroczystości sprawi, że zaoszczędzisz bardzo dużo czasu.

9. Ponieważ obsługujemy ograniczoną liczbę par młodych w danym sezonie, chcąc poświęcić im tyle czasu, ile będą potrzebować, dołącz do grupy wyjątkowych klientów już dziś!

Pakiety

SOMARRYME oferuje kilka opcji współpracy przy organizacji Twojego przyjęcia weselnego. Niezależnie od tego, czy będzie to koordynacja przez cały okres przygotowań ślubnych, dobór podwykonawców, aranżacja wnętrz czy stworzenie planu działania, którego realizacją chcecie zająć się sami, każda zaprojektowana przez nas propozycja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

PAKIET I

DORADZTWO WEDDING PLANNERA PRZEZ CAŁY OKRES PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH

+

KOORDYNACJA PODCZAS DNIA ŚLUBU

+

OPRAWA DEKORATORSKA

+

POWITALNY WEDDING BOX DLA NIEJ I DLA NIEGO

+

PAKIET II

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

+

OPRAWA DEKORATORSKA

+

POWITALNY WEDDING BOX DLA NIEJ I DLA NIEGO

PAKIET III

OPRAWA DEKORATORSKA

+

POWITALNY WEDDING BOX DLA NIEJ I DLA NIEGO

PAKIET IV

SPECJALNIE DLA CIEBIE – jeśli interesuje Cię oferta indywidualna, masz ściśle sprecyzowane potrzeby, prosimy o kontakt w celu stworzenia oferty specjalnie dla Ciebie.

Konsultacje

Obejmują 1h konsultacji z wedding plannerem, podczas których wysłucha w czym może Państwu pomóc. W naszym rozumieniu ślub nie jest wydarzeniem jednodniowym. Potrzebuje jednego oddechu, ale wymaga miesięcy przygotowań aby był zapamiętany na całe życie. Zdajemy sobie sprawę z wagi celebracji, dlatego postaramy się rozwiązać wszystkie Państwa problemy, i spełnić najskrytsze marzenia. Spotkaj się z nami i opowiedz o swoich pragnieniach.