Konsultantka ślubna Kaja Chowaniak

Nazywam się Kaja Chowaniak, jestem konsultantem ślubnym, wedding planerem, dekoratorem. Posiadam 10 letnie doświadczenie w branży gastronomiczno- hotelarskiej, od ponad dwóch lat rozwijam swoją pasję, uczestnicząc w organizacji uroczystości ślubno- weselnych. Nieustannie spełniam marzenia, na kolejne z nich, macie Państwo okazję patrzeć.

SOMARRYME.COM , agencja ślubna, moja marka. Marka oparta na wysokiej jakości usług, profesjonalnym podejściu, skierowana do klienta wymagającego, szukającego wysokiego standardu obsługi, klienta z klasą.

Swoją wiedzę z branży ślubnej doskonaliłam pod okiem najlepszej wedding plannerki w kraju, Katarzyny Gajek, która w ciągu 10 lat zbudowała imperium ślubne, a w jej grubym portfolio, znaleźć można takie nazwiska jak Marta Żmuda- Trzebiatowska, Małgorzata Kożuchowska czy Łukasz Podolski.

Podczas szkolenia prowadzonego przez Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Panią Irenę Lichnerowicz- Augustyn oraz Panią Dyrektor Bogumiłę Więcław, zdobyłam wiedzę na temat protokołu dyplomatycznego, etykiety oraz savoir- vivre w biznesie. Pragnę, aby aranżowane dla Państwa przyjęcia, charakteryzowały się dostosowaniem cenionych tradycji do standardów świata współczesnego.

Wyjątkowa okazja jest najlepszą okazją do tworzenia wzruszających wspomnień. Dla mnie ślub nie jest wydarzeniem jednodniowym, potrzebuje jednego oddechu, ale wymaga miesięcy przygotowań aby był zapamiętany na całe życie.

Uwielbiam to, że planowanie wydarzeń pozwala mi łączyć zarówno moje pasje, jak i moje mocne strony: projektowanie wizji, opowiadanie historii i aranżowanie spektaklu przy udziale wspaniałych ludzi z różnych środowisk. Myślę o ostatecznym efekcie jaki chcemy osiągnąć, o początkowych odczuciach, o tym co wydarzy się pomiędzy.

Czuję wielką satysfakcję widząc zadowolenie klienta i radość kiedy tworzą się znajomości na lata. Ta praca pozwoliła mi na większą świadomość tego, co jest dla mnie w życiu ważne, i rozbudziła kreatywność. Odnalazłam pasję i przekuwam ją na biznes.

LET THE BEAUTY OF WHAT YOU LOVE, IS WHAT YOU DO” Rumi